EN

home>PRODUKTE>Ngrirja e goditjeve

Ngrirësi i ngurtë i goditjes së rripave

VËSHTRIM

Ngrirësi i tunelit përdoret kryesisht për të ngrirë produkte ushqimore, të tilla si fileto peshku, karkaleca të qëruar, kallamarë, dumplings, etj. Për shkak të mënyrës së tij të shpërthimit të ajrit, ngrirja e tunelit përmban efikasitet të lartë të ngrirjes dhe një larmi aplikimesh në përpunimin e ushqimit.

  • KARAKTERISTIKA
  • SPECIFIKIMET
  • APLIKIMET

● Rripi transportues përmban një dizajn rrethor të kanalit të ajrit me një simetri vertikale në mënyrë që të përmirësojë efektin e shkëmbimit të nxehtësisë.

Të dy skajet e furnizimit dhe furnizimit janë të pajisura me pajisje të dyfishtë për të parandaluar në mënyrë efektive rrëshqitjen e rripit transportues.

Ngrirësi i tunelit me bandë impingement përdor një linjë prodhimi të panelit të izoluar të ruajtjes së ftohtë për prodhimin e panelit, i cili siguron një shkallë të lartë të efikasitetit të energjisë dhe besueshmëri dhe cilësi të jashtëzakonshme.

Ngrirësi i tunelit me bandë impingement është i pajisur me një sistem inteligjent të kontrollit qendror, pajisje për zbulimin automatik dhe drita paralajmëruese, e cila është e lehtë për përdoruesit për të operuar dhe mirëmbajtur.C1015C1415C1615C1815C2015C2215C2415C2615
Gjatësia e mbylljes L10M14M16M18M20M22M24M26M
Gjerësia e rripit të ngurtëGjerësia e rripit 1500 mm width gjerësia e funksionueshme 1440 mm
Lartësia e kanalit30 ~ 70 mm i rregullueshëm
Fuqia e instaluar26kw37kw43kw48kw54kw60kw65kw71kw
Sa të tifozëve46789101112


Ideashtë ide për ushqim deti, ëmbëlsira, mish frutash dhe ushqim të përgatitur.

图片 2